Map

Map

B&B Hotels v České republice

Rezervovat v České republice

Přehledná mapa našich hotelů v České republice

Otevřít mapu hotelů
B&B Hotels v Evropě

Rezervovat v Evropě

Přehledná mapa našich hotelů v Evropě

Otevřít mapu hotelu
Nadstandartní služby zdarma
 • Nadstandartní služby zdarma

  Klademe důraz na nejvyšší úrověň služeb – a to za rozumnou cenu pro naše hosty. To je důvod, proč nabízíme komfortní pokoje spolu s velkým počtem služeb bez poplatků navíc.

   

  Skvělý start do nového dne

  Náš tip, jak úspěšně začít nový den: dejte si chutnou snídani! V naše pestrém snídaňovém bufetu na Vás čeká vše od salámů, sladkostí, míchaných vajec a sýrů, přes džemy, marmelády, ovocný salát, až k jogurtu a cereáliím. Navíc, snídaně formou bufetu nabízí spoustu dalších dobrot, které se den ode dne mění.

  Zdarma bezdrátové připojení k internetu? Samozřejmost!

  Hostům B&B nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu bez jakéhokoliv přepojení či limitů. E-maily a oblíbené webové stránky jsou vždy na dosah ruky - bez dodatečných nákladů. Všechny B&B hotely nabízejí bezdrátové připojení na internet na recepci a ve všech pokojích. Podrobnosti jsou k dispozici na recepci.

  Podívejte se na zápas. Ve Vašem pokoji

  Po dlouhé cestě se můžete chtít podívat na dobrý film, koncert nebo sportovní událost. Žádný problém: Stačí skočit do postele a zapnout TV. Každý B&B hotelový pokoj nabízí alespoň 20 televizních kanálů - vše zahrnuto v ceně pokoje.